Nasza technologia

Nasze produkty powstają w oparciu o wykorzystanie najnowocześniejszych dostępnych na rynku technologii druku cyfrowego na odzieży i tkaninach, w tym tkaninach o 100% naturalnym składzie.

Nasz zakład produkcyjny został wyposażony w infrastrukturę skoncentrowaną wokół technologii Kornit Digital - światowego lidera w produkcji drukarek cyfrowych. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką i stabilną jakość, krótkie czasy realizacji oraz nieograniczone możliwości kolorystyczne.

Nadruki DTG

Zaawansowana technologia Kornit Atlas Max do nadruków DTG umożliwia osiąganie wyjątkowych, realistycznych i spójnych efektów, które spełniają najwyższe standardy światowych marek.

Fullprint na naturalnych materiałach

Kornit Presto Max to maszyna do druku roll-to-roll. Dzięki niej jesteśmy w stanie tworzyć nadruki na materiałowych rolkach, z których następnie wycinamy i zszywamy elementy do naszych produktów z pełnym nadrukiem. Jednoetapowy proces tworzenia nadruku zapewnia żywe, trwałe zdobienie, doskonałe odwzorowanie kolorów i gwarantuje niespotykaną dotąd w produktach ‘all over print’ miękkość materiału.

Zrównoważony rozwój

Wykorzystywane przez nas technologie dodatkowo wpisują się w naszą strategię zrównoważonego rozwoju, która może stać się również ważnym wyróżnikiem Twojej marki.

Drukarki Kornit zużywają znacząco mniej wody (nawet do 95.63%) oraz energii ( aż do 94.78% ) w porównaniu do tradycyjnych metod druku tekstylnego. Cyfrowy druk pozwala na ograniczenie emisji GhG nawet do 87%, co jest znacznym osiągnięciem w kontekście ochrony klimatu.

Wszystkie odpady materiałowe, które powstają w naszym procesie produkcji, są poddawane recyklingowi i wykorzystywane do tworzenia innych produktów. Dodatkowo, korzystamy z ekologicznych, nietoksycznych farb oraz materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty.

Nasz model produkcji na żądanie pozwala na minimalizację odpadów poprzez unikanie nadprodukcji. To wszystko razem składa się na nasze zobowiązanie do tworzenia ekologicznej i odpowiedzialnej mody.

Snapwear.pro
Snapwear Sp. z o.o.
NIP: 7792422363
ul. Transmisyjna 3/5
092-410 Łódź
Payment methods:
Regulamin i polityka prywatności